Tule vabatahtlikuks

Hea Lelula sõber!

 

MTÜ Le-Lu-La (Lelula Perekeskus) loodi 2001. aastal Toy Library'te eeskujul lastepsühholoog Reet Montoneni eestvedamisel eesmärgiga toetada väikelastega peresid läbi võimaluse käia vanemal koos lapsega tasuta mängutoas mängimas ning laenutada mänguasju ka koju mängimiseks.

 

MTÜ Le-Lu-La ei ole riigi- ega linna allasutus, vaid iseseisev ja isemajandav ning kasumit mittetaotlev heategevusorganisatsioon. Kõik Lelula tööd ja tegemised (mänguajad, suurüritused jms) viivad läbi vabatahtlikud ning vabatahtlike hulgast valitavad mittepalgalised juhid. Lelula eesmärk on pakkuda kõiki enda tegevusi ja teenuseid tasuta või sümboolse tasu eest ja olla nii kättesaadav kõikidele elanikkonna gruppidele.

 

Kuna mitu pead on mitu pead ja koos ühiselt tegutsedes jõuab rohkem, oled Sinagi oodatud Lelulasse vabatahtlikuks.

- Oled lapsega/lastega kodune ja tahaksid veidi aktiivsemalt aega veeta?

- Oled veel alles tudeng või hoopiski juba vanaema staatuses ning soovid endale uusi kogemusi?

- On Sul aega ja tahtmist teha regulaarset vabatahtliku tööd ca 2 korda kuus a la 2 tundi?
- Tahaksid silmaringi laiendada, uusi oskusi omandada?
- Sooviksid endale ja lastele uusi tuttavaid?

- Tahaksid juurde võimalusi veeta oma lapsega/lastega mõnusalt aega mõnusas seltskonnas?
- On Sul endal oskusi, mida tahaksid jagada teistele lapsevanematele, lastele?

Lelula perekeskus ootab endaga liituma uusi vabatahtlikke, kes aitaksid meil pakkuda sõbralikku teenindust väikestele klientidele ja nende vanematele mängutoa lahtioleku ajal ning muul ajal alates mänguasjade puhastamisest, ürituste organiseerimisest, peredele mõeldud üritustel abiks olemisest kuni projektide kirjutamisteni, toetuse pakkujate otsimiseni.

 

Lelula Perekeskus pakub oma vabatahtlikele tegevuseks vajalikku väljaõpet, võimalust teha vabatahtlikku tööd ka koos lapsega, võimalust laenutada tasuta mänguasju, vabatahtlikele mõeldud ühisüritusi, võimalust teha soovi korral karjääri organisatsiooni sees 

 

Kui tunned, et soovid Lelula tegemistes kaasa lüüa, siis palun võta julgesti ühendust - monikamagi@hot.ee või tel 53302502

Kõike ilusat soovides ja endaga liituma oodates,

Lelula Perekeskuse vabatahtlikud