Lasteasjade taaskasutuslaadad
Kõik lapsevanemad on oodatud müüma, vahetama, jagama oma lastele väikseks jäänud riideid, jalanõusid, mänguasju, raamatuid ja muid lastetarbeid Lelula Perekeskuse poolt korraldatavale lasteasjade taaskasutuslaadale. Lelula Perekeskus korraldab lasteasjade taaskasutuslaata Tartus juba üle 13 aasta.


Hetkel (2018.a jaanuar-märts) lasteasjade taaskasutuslaatasid ei toimu, kuna puudub vajaliku suurusega sisepind, kuhu mahuks vabalt oma lastele väikeseks jäänud riideid jms kraami pakkuma ca 100 lapsevanemat ja lisaks uudistajad-ostjad.


Kui sul on infot, ideid, kus/kellel võiks olla piisava suurusega sisepind, siis palun anna sellest teada aadressilemonikamagi@hot.ee või tel 53302502.


Järgmised laadad toimuvad ilmade soojenedes ja siis toimuvad need õuelaatadena Kivilinna Konsumi ja Ihaste Konsumi juures asuvatel muruplatsidel.


Facebookis asub laatade info Lelula Perekeskuse ürituste all.

Palun andke info edasi ka oma tuttavatele lapsevanematele nii oma kodukohas, sõpruskonnas, töökohas, lasteaias, jagage Facebookis jne. Aitäh!


Lisainfot laatade kohta saate - tel 53302502 (vastan telefonile tööpäeva õhtuti kell 17-21, vajadusel saada SMS), monikamagi@hot.ee (Monika Mägi, Lelula Perekeskuse poolne korraldaja)


Pilte varasematest laatadest näete Facebookis Lelula Perekeskuse konto all. 


PS. Lihtne võimalus, kuidas lähenev laat meeles püsiks, on liituda lapsevanemate infolistiga, kustkaudu saate info otse oma e-postile. Samuti liitudes Facebookis Lelula Perekeskuse lehega, saate samuti info varakult.


PS. Lasteasjade laat ei ole mõeldud kauplemiseks ettevõtetele ega organisatsioonidele ja teistele edasimüügi eesmärgil soetatud kaupade ja müügiks valmistatud käsitöö müüjatele! Tegemist on taaskasutuslaadaga!


Laada kohta saad infot ka Facebookist ja kaubanduskeskuse Eeden kodulehelt.


Ajakirjanduses on laadast juttu olnud:
Fotod: Annelinnas peeti lasteasjade taaskasutuslaata - Tartu Postimees, 09.09.2017

Eestlased ostavad peetud rõivaid tonnide viisi - Maaleht, 22.11.2012

Hästi hoitud lasteasjad lähevad laadal kenasti kaubaks - Tartu Postimees, 12.04.2012

Lasteasjade laada emme - ajakiri Naised, 16.12.2011

Kirbuturu seadus: müü ja vaheta, aga ainult enda oma - Eesti Päevaleht, 09.07.2010

Õuelaat on kõigile kasulik - Pereportaal Netiemme

Lastekaupade laat ootab ilusat ilma - Tartu Postimees, 14.07.2009
Lelula lasteasjade laat kutsub taas kauplema - Tartu Postimees, 17.01.2009
Lelula õuel kaubeldakse taas lasteasjadega - Tartu Postimees, 13.08.2008

Anne noortekeskuse õuel peetakse lasteasjade laata - Tartu Postimees, 16.07.2008