Suur perepäev 07.11.2010 A Le Coq'i spordihoones

SUURED TÄNUD KÕIGILE, KES KÄISID VAHVAL PEREPÄEVAL JA SUURED TÄNUSSÕNAD KA KÕIGILE, KES AITASID PEREPÄEVA ÕNNESTUMISELE KAASA (vabatahtlikud, korraldajad, tegevuste pakkujad, esinejad, kauplejad)!


Pilte perepäeva melust ja ka perepilte saate näha:
- Anne Noortekeskuse fotoringi ja Lelula tehtud pildid peost - http://nagi.ee/photos/lelula/sets/
- MTÜ Noored Toredate Mõtetega fotoringi poolt tehtud stuudiofotod asuvad http://nagi.ee/photos/fototuusad/sets/292351/

      

Piltide endale salvestamine - kui võtta albumis sobiv pilt lahti, siis kohe pildi üleval on valikud: jaga sõpradega; suurused; slaidivaade. Sealt võtta "suurused" ning siis on edasi veel valikuid: pisipilt; väike; keskmine; suur; originaal. Vali "originaal"  ning pildile parema hiireklahviga klikates vali pildi salvestamine.

Kui kellegil on samuti vahvaid pilte perepäevast, mida on nõus ka teistega jagama, siis palun andke sellest teada info@lelula.ee ning saadame teile andmed piltide üleslaadimiseks. Jääme ootama!

Perepäeva näidati ka 07.11.2010 ETV-s õhtuses Aktuaalses Kaamera saates. Seda lõiku saate vaadata www.infokratt.ee/pub/tere_tore_tartu.ts (PS. allalaadimine võtab aega!).

Ootame perepäeval käinutelt ka väikest tagasisidet. Palun vastake järgmistele küsimustele:
- mis meeldis Teile ja Teie lastele
- mis ei meeldinud, mis oli puudu, mis oleks võinud teisiti olla
- hinnang esinejatele, tegevuste pakkujatele (millised jäid kõige rohkem meelde)
- hinnang teisel korrusel olnud kauplejatele
Kuna tegu oli Lelula Perekeskuse ja Anne Noortekeskuse poolt esimese ühiselt taolise suurürituse korraldamisega, siis on iga tagasiside (positiivne, negatiivne) meile väga oluline, et saaksime teha põhjalikud kokkuvõtted ja alustada ettevalmistustega uueks perepäevaks. Saime ise kohapeal palju uusi ideid ja soovitusi, kuidas veelgi paremini järgmist perepäeva teha. Võite tagasiside saata kas monikamagi@hot.ee või info@lelula.ee. Suured tänud juba ette!

Perepäeval korraldatati kohapeal väikese küsimustiku täitnute vahel auhindade loosimine, kuhu auhinnad panid välja Tartuga seotud ettevõtted. Auhindadest teavitamine ja kättesaamise kestab ning kõigi võitnutega võtame lähiajal ühendust ja lepime kokku auhindade kättesaamise. Palun veidi kannatust!**************************************************


07.11.2010 toimus A le Coq'i spordihoones SUUR PEREPÄEV "TERE, TORE TARTU"


Perepäeva pildid

http://nagi.ee/photos/Lelula/ ja http://nagi.ee/photos/TeieErilisedHetked/

      

Piltide endale salvestamine - kui võtta albumis sobiv pilt lahti, siis kohe pildi üleval on valikud: jaga sõpradega; suurused; slaidivaade. Sealt võtta "suurused" ning siis on edasi veel valikuid: pisipilt; väike; keskmine; suur; originaal. Vali "originaal"  ning pildile parema hiireklahviga klikates vali pildi salvestamine.


"Tere, tore Tartu" oli väikelastega peredele mõeldud sügisene suursündmus.


07. novembril 2010.a kell 11-15 said A Le Coq'i spordimajas (Ihaste tee 7, Tartu, kaubanduskeskuse Eeden kõrval) lapsed ja nende vanemad tutvuda erinevate tegevuste ja võimalustega, mida pakuvad Tartu linnas tegutsevad ühingud, asutused ja firmad. Mida pakuti - põnevad meisterdused, erinevad mängukohad, kõikvõimalikud võistlused nii päris pisikestele kui ka emmedele-issidele, näomaalingud, lastele või vanematele vajalike ja sobivate toodete tutvustused, lastekollektiivide esinemised, toredad maskotid ja palju-palju muud!
Lisaks perepäeva tegevustele sai uudistada ka erinevate pakkujate tooteid, teenuseid.


Sissepääs perepäevale oli tasuta!


Üritust toetas Tartu linn ning korraldasid Anne Noortekeskus ja Lelula Perekeskus.


Info, kes tulid perepäevale tulevad esinema, tegevusi pakkuma, leiad SIIT.