hinnakiri jms


Laenutamisel tuleb tasuda laenutustasu + ühekordne tagatisraha (tagatisraha saate asjade tagasi toomisel tagasi), aastase laenutuskaardi omanikel midagi vaja maksta ei ole! Mänguasjade tagastamine toimub septembris. Lisainfo info@lelula.ee või tel 53302502.
Lelula Mängutuba asub Uus 56, Tartu, Anne Noortekeskuse C-korpuses II korrusel.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lelula Perekeskuse üheks põhitegevuseks on ka mänguasjade laenutamine. Mänguasjade laenutamine annab võimaluse lapsevanemal soodsa hinnaga laenutada koju mänguasju, mis on koju ostmiseks liiga kallid või mille koju ostmine ei ole mõtekas. Mänguasju laenutades on lapsevanemal võimalik veenduda, et mänguasi pakub lapsele huvi rohkemaks kui üheks-kaheks päevaks. Meie valikus on rohkem kui 400 mänguasja - valguse ja heliga beebimänguasjad, mis pakuvad rõõmu ja tegutsemislusti kõige pisematele (6-18 kuud) ning suurematele lastele legod, konstruktorid, suured mänguautod, liumäed, tegevukeskused, nukumaja, kööginurk koos kodumasinatega ning üle 100 erineva puzzle ja lauamängu (vaata valikut meie mänguasjadest allpoolt, pildile klõpsates näed pilti suuremana).


MÄNGUASJADE LAENUTAMISE ÜLDREEGLID:

1. Mänguasjade laenutamisel tuleb maksta eraldi laenutusraha (1-8 €) ja kõige kallima eseme tagatisraha (8-32 €).

2. Mänguasju laenutatakse 2 nädalaks.
3. Korraga saab laenutada kuni 5 mänguasja.
4. Mänguasjad tuleb tagastada tervena ja puhtana.
5. Elektroonilised mänguasjad töötavad akudel (ehk korduvlaetavad patareid). Palume akusid mitte välja võtta ja ise laadida, tervete akude mittetagastamisel trahv 13 €..

6. Kui Sa ei saa õigel ajal mänguasju tagastada, siis palun anna sellest kindlasti meile teada, kirjutades info@lelula.ee

 

 

AASTANE LAENUTUS:

1. Mänguasjade laenutamisel ei ole vaja maksta tagatisraha ega laenutusraha.

2. Aastaseid laenutuskaarte on kahe erineva maksumusega: 35 € ja 10 €.
3. 35 € aastane laenutuskaart annab õiguse laenutada peaaegu kõiki* Lelula mänguasju: puzzlesid, lauamänge, väikelastemänguasju, rollimänge, loogikamänge, liikumismänge, raamatuid, kostüüme, käpiknukke, pille jne.

4. 10 € aastane laenutuskaart annab õiguse laenutada puzzlesid, lauamänge (va elektroonilised), kostüüme, käpiknukke, pille, raamatuid ning neid rolli-, loogika- ja väikelaste mänguasju, mille tagatisraha suurus on 8 €. Selle aastase laenutuskaardiga ei saa laenutada elektroonilisi mänguasju ja mänguasju, mille tagatisraha on suurem kui 8 €..

5. Lelula Perekeskusel õigus aastane leping lõpetada ilma raha tagastamata, kui klient ei tagasta mänguasju õigeaegselt, kui mänguasi on tahtlikult rikutud või on akud kadunud.


* PS! Pallimerd (sh pallid), mängukööki ja mõningaid suuri autosid ja köögimasinaid välja ei laenutata!