ootel 1

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
HINNAKIRI:

Pakett I 40 € - 2 tundi ruumide ja mänguasjade kasutamist 
Pakett II 50 € - 2 tundi ruumide ja mänguasjade kasutamist+ näomaalingud 
Pakett III  60 € - 3 tundi ruumide ja mänguasjade kasutamist 
Pakett IV 80 - 3 tundi ruumide ja mänguasjade kasutamist+ näomaalingud, sädelevad käemaalingud+õhupalliloomade meisterdamine  
10 € - lisapooltund  


VÕIMALIKUD AJAD SÜNNIPÄEVADE PIDAMISEKS:

E, T, K, R kell 18-20

L kell 11-20

P kell 10-20

 

Infot vabade aega kohta saab e-maili teel info@lelula.ee, samuti tuleb aja broneerimiseks saata e-kiri. Lisainfot saate ka telefonil 53302502


RUUMID

Meil on kaks ruumi – suuremas saavad lapsed koos külalistega, vanematega mängida ning väiksemas asub nö söögituba. Lisaks sünnipäevadele on Lelula Perekeskuse ruumides võimalik korraldada erinevaid kokkutulekuid ja teisi perekeskseid üritusi.

Lisapilte Lelula Perekeskuse ruumidest saate VAADATA SIIT.

SÜNNIPÄEVA BRONEERIMINE:

Sünnipäeva broneerimiseks tuleb tasuda ettemaks 10 €  ülekandega (Danske Bank a/k 334409120008, MTÜ Le-Lu-La, selgitusse palun märkida sünnipäeva kuupäev, kellaaeg ja lapse nimi) ja saata meile e-postiga (info@lelula.ee) ülekande koopia. Ülejäänud summa tuleb tasuda ülekandega hiljemalt üks päev enne sünnipäeva algust või kohapeal sularahas.

PS! Sünnipäeva broneerimisraha (10 €) ei tagastata, kui sünnipäeva tellimus tellija poolt tühistatakse. Soovi korral on võimalik sünnipäeva kuupäeva muuta üks kord.

 

KODUKORD:

1. Sünnipäeva hind sisaldab privaatset sünnipäeva, kus teie kasutuses on terve mängutuba ja söögituba.

2.  Palume kinni pidada broneeritud ajast. Aja sisse ei ole arvestatud peo ettevalmistusi ning toimetamist sünnipäeva lõpus. Selle tarbeks on teil aega 15 minutit enne ja pärast broneeritud sünnipäeva. Kui Lelula ruumid ei ole vabastatud hiljemalt 15 min peale broneeritud aega. Soovi korral saate juurde lisapooltunni (10 €) või lisatäistunni (20 €)

3. Lelulas vastutab laste ohutuse ja tegevuse eest sünnipäeva broneerinud lapsevanem.

4. Purunenud või rikutud mänguasjad tuleb sünnipäeva broneerinud lapsevanemal Lelulale hüvitada; toiduga määrdunud mänguasjad puhastada, sh kostüümid. Probleemide vältimiseks soovitame söömise ajaks kostüümid seljast ära võtta; peale söömist käed pesta.

5. Lelula sünnipäevadele võib kaasa võtta enda toidud. Kaasa tuleb võtta oma sööginõud (taldrikud, topsid, söögiriistad, salvrätid). Kohapeal on olemas kasutamiseks veekeetja, kohvimasin, mikrouun, 5 kaussi, 2 kandikut, morsikann, nuga, tordilabidas. Sünnipäeva lõppedes palume koristada laud. Söömine ja joomine toimub ainult söögitoas!

6. Tordil palume kasutada vaid tavalisi tordiküünlaid, mitte vulkaanküünlaid.

7. Suitsetamine ja alkoholi tarbimine on Lelula Perekeskuse ja Anne Noortekeskuse ruumides ning õuel keelatud!

8. Autoga tulles on sissepääs Anne tänava poolt. Autoga maja ees parkides arvesta, et pääseb sõitma ka maja taha, ära pargi teed kinni.

9. Täiendavate küsimuste korral pöördu mängutoa töötaja poole või helista telefonil 53302502.

 

Lustlikku sünnipäeva!